Hidrolik Piston Keçeleri

Hidrolik Piston Keçeleri - Bissan Kauçuk Sızdırmazlık Elemanları

Hidrolik Piston Keçesi Nedir?

Hidrolik piston keçesi, hidrolik silindirler ve sistemler için üretilen hidrolik piston sızdırmazlık elemanlarıdır. Hidrolik piston çeşitleri için katalogu inceleyebilir, ölçüleri için aradığınız hidrolik piston keçesinin modeline göz atabilirsiniz.

 

 

Hidrolik Piston Çeşitleri

 

B101 - B102 - B103:  PTFE sızdırmazlık ringi ve O-ringden oluşan iki parçalı çift tesirli piston sızdırmazlık elemanlarıdır.

Kullanım Alanları:  Hidrolik preslerde, enjeksiyon makinelerinde, ekskavatörlerde, fork-liftlerde, mobil kaldırma platformlarında, tarım makinalarında, hidrolik ve pnömatik valf sistemlerinde kullanımı uygundur.

Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgiyi detay sayfalarında görebilirsiniz.

 

 B101 - B102 - B103

-------------------------------

 

 

B104:  PTFE sızdırmazlık ringi ve özel kauçuk ringten oluşan iki parçalı, çift tesirli piston sızdırmazlık elemanlarıdır.

Kullanım Alanları:  İş makinaları ve ağır hizmet silindirleri

B104 contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için tıklayın.

-------------------------------

 

 

B105:   Bir adet PTFE sızdırmazlık ringi, bir adet özel kauçuk ring ve iki adet POM destek ringinden oluşan çift tesirli piston sızdırmazlık elemanıdır.

Kullanım Alanları:  Maden makineleri, ağır hizmet silindirleri ve iş makineleridir.

B105 contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için tıklayın.

-------------------------------

 

 

B109:  5 parçalı dizayn edilmiş çift tesirli piston keçeleridir.

Kullanım Alanları:  Standart hidrolik silindirler, enjeksiyon makineleri, tarım makineleri, fork-liftler, saç işleme makineleri ve preslerdir.

B109 contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için tıklayın.

-------------------------------

 

 

B120:  B120 NBR hidrolik piston & boğaz nutringi iki adet sızdırmazlık dudağının eşit olması nedeniyle hem piston hem de boğaz uygulamalarında kullanıma uygun tasarlanmış tek tesirli sızdırmazlık elemanıdır.

B120 PU:   Smax (mm) AKMA BOŞLUĞU Değeri ve ölçüleri B120den farklıdır.

Kullanım Alanları:  Standart hidrolik silindirler, enjeksiyon makineleri, iş makineleri, tarım makineleri, fork-liftler,  saç işleme makineleri ve preslerdir.

B120 ve B120 PU contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için

 

 B120  -  B120 PU

-------------------------------

 

 

B113 Hidrolik Piston Takım Keçesi :  ST 37 pul ile kauçuk malzemenin özel yöntemlerle birlikte vulkanize edilmesiyle üretilen özel yaylarla takviye edilerek oluşturulan çift etkili piston sızdırmazlık elemanıdır.

Kullanım Alanları:  Standart silindirlerdir, tarım makineleri.  

B113 contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için tıklayın.

-------------------------------

 

 

B125:  ST 37 pul ile kauçuk malzemenin özel yöntemlerle birlikte vulkanize edilmesiyle üretilen özel yaylarla takviye edilerek oluşturulan çift etkili piston sızdırmazlık elemanıdır.

Kullanım Alanları:  Standart silindirlerdir, tarım makineleri.  

B125 contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için tıklayın.

-------------------------------

 

 

B155:  Bezli kauçuk ve kauçuk malzemenin kompakt olarak basılması ile üretilen tek tesirli sızdırmazlık elemanlarıdır.

Kullanım Alanları:   Standart hidrolik preslerde, düşük ve orta hizmet standart hidrolik silindirlerde, araç üstü hidrolik uygulamalarda kullanıma uygundur.

B155 contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için tıklayın.

--------------------------------

 

 

B105:   Bir adet PTFE sızdırmazlık ringi, bir adet özel kauçuk ring ve iki adet POM destek ringinden oluşan çift tesirli piston sızdırmazlık elemanıdır.

Kullanım Alanları:   Maden makineleri, ağır hizmet silindirleri ve iş makineleridir.

B105 contası, Hidrolik piston keçe ölçüleri, avantajları, çalışma koşulları, montajı ve daha detaylı bilgi için tıklayın.

 

 

Hidrolik piston keçesi fiyatları ve daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Hidrolik Piston Keçesi Katalogu: